NATALIA

Polecamy

Ośrodek Wypoczynkowy

nataliatlo

Łukasz Wiśniewski

Łukasz Wiśniewski (ur. 3 lutego 1989 we Włodawie) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Absolwent SMS Spała. Wychowanek uczniowskiego klubu UKS „Serbinów” z Białej Podlaskiej.

30 maja 2010 zadebiutował w kadrze Polski seniorów w towarzyskim meczu przeciwko Francji, rozgrywanym w Rzeszowie.

Grzegorz Bociek

Grzegorz Bociek (ur. 6 czerwca 1991) – polski siatkarz. Od 11 października 2010 zawodnik PGE Skra Bełchatów, grający na pozycji atakującego. Od sezonu 2013/14 występuje w ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

30 sierpnia 2013 roku zadebiutował w reprezentacji Polski w towarzyskim meczu z Serbią(1:3). Dzień później w drugim spotkaniu towarzyskim zdobył 30 punktów. Dobre występy sprawiły, że Andrea Anastasi postanowił zabrać zawodnika na mistrzostwa Europy, rezygnując z dotychczasowego atakującego Zbigniewa Bartmana. Pochodzi z Sielca, znajdującego się w gminie Żarnów w powiecie opoczyńskim.

Jego młodsza o pięć lat siostra Monika również jest siatkarką – w sezonie 2014/15 występuje w Legionovii Legionowo oraz juniorskiej reprezentacji Polski.

We wrześniu 2014 roku wykryto u niego nowotwór układu limfatycznego. Z tego powodu siatkarz zawiesił swoją sportową karierę.[2] 2 kwietnia 2015 roku siatkarz poinformował, iż udało mu się pokonać chorobę i wkrótce wróci do treningów.

Po wyzdrowieniu Stephan Antiga postanowił dać Boćkowi szansę i powołał go do szerokiego składu kadry reprezentacyjnej.